• Свеж
Велосипед Велосипед Вилушка Сунѓер Пена Прстени Масло Печат Комплет Одговара За Рокшо Магура итн

Велосипед Велосипед Вилушка Сунѓер Пена Прстени Масло Печат Комплет Одговара За Рокшо Магура итн

DEN 12784.00

Од стока
Во магацинот

Опис : *100% сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*2 парчиња Велосипед Вилушка За Велосипед Сунѓер Пена Прстени Масло Печат За Рокшокс Магура итн.* Функција : Под заптивката за прашина, обезбедува долгорочно подмачкување на маслото за предната цевка за вилушка и заптивката за прашина и движењето на лежиштето и апсорбира прашина или дамки донесени од заптивката за прашина*Додека обезбедува масло за предната вилушка, Исто така ќе ја апсорбира прашината и нечистотијата донесена од заптивката за прашина, осигурајте се дека лежиштето е чисто и мрсно и заштитете го животниот век на предната вилушка, така што треба да го замени прстенот за сунѓер секој пат кога го одржува предниот дел Вилушкаспецификација : *материјал : сунѓер*боја : жолта(како што покажуваат сликите)*тежина : околу 10гр *модел : внатрешен дијаметар 30мм/32мм/34мм/36мм/38мм/40мммпакетот вклучува : 2 х вилушка сунѓер пена прстени масло заптивка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од одличен квалитетен сунѓер материјал, има голема способност за апсорпција и одлична издржливост. ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : може брзо да го апсорбира маслото за подмачкување и да обезбеди долго време на подмачкување на предната вилушка повеќе од една година. ОДЛИЧНА КАРАКТЕРИСТИКА : со ефикасно складирање на функцијата за масло, може да спречи прашина и да обезбеди подмачкување, избегнувајќи тешко абење на предната вилушка. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Корисен додаток за лесно одржување и спречување на прашина, лесен за употреба. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Доколку не сте задоволни со примениот производ, можете да аплицирате за безусловно враќање и враќање на средствата во рок од 90 дена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Глонме Мажи Дуксери Вратоврска Боја Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Менс Редовно Вклопување Врвен Секојдневен Стил НА Ноќта НА

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Мажи Дуксер За Ноќта На Вештерките, Пуловер Со Долги Ракави, Дук�

DEN 246.08