• Свеж
јамки Летни Сандали За Жени, Женски Сандали Дозвола,Женски Мулти-боја Везени Сандали Со Клин Риба Уста Платформа Чевли

јамки Летни Сандали За Жени, Женски Сандали Дозвола,Женски Мулти-боја Везени Сандали Со Клин Риба Уста Платформа Чевли

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Женски Повеќебојни Везени Сандали Со Клин Риба Уста Чевли Карактеристики : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Пол : Женисоодветна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен, Внатрешен Стил : Секојдневен Стил На Прсти : Метод На Тркалезно Затворање : Лизгање на горниот Материјал : Материјал Од Вештачка кожа : дебелина На Гумениот Ѓон : 6,5 см/2,6"Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Женски Повеќебојни Везени Сандали со Чевли Со Платформа За Уста Од Клин Риба. женски сандали; широки сандали за жени. сандали за жени; женски сандала; сандали за жени облечени лето. рамни сандали за жени; дами сандали;. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден За зимско и есенско носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Иопко Женска влечка Модни Женски Секојдневни Чевли Клинови За Дишење Дебел Ѓон Влечки за Слободно Време чевли со еден збор дебело

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.33

Ретро Женска Мода Платформа За Глуждот Со Отворени Прсти Клинови Чевли Дами Римски Сандали Рамни Клин Сандали За Жени Црни Кожни

Големина : 35 Должина На Стапалото : 22,5 см / 8,9" широк Стапало : 8,5 см / 3,4" ЦН : 225 / 35 ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 СА

DEN 415.84