• Свеж
Манксивоо Ленени Панталони Жени Лето Сплице Удобни Половини Панталони Шорцеви Лабава Еластична Џебни Жени Обични Панталони Со Врвки Широки Панталони За Нозе За Ж?

Манксивоо Ленени Панталони Жени Лето Сплице Удобни Половини Панталони Шорцеви Лабава Еластична Џебни Жени Обични Панталони Со

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Сплајс Удобни Панталони За Половината Шорцеви Лабави Еластични Џебни Женски Секојдневни Панталони Со Врвкикарактеристики : Материјал}изработен е од квалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлики, Дизајнот ве прави попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да ставите купување.[Пригода] задолжителен избор за жените да одат костумите на надворешните лица се лесни за конзерви велсезони : Сите сезони пол : Женска Прилика : Алстил : Моден Материјал : Памук и лененфит : соодветна големина еве ја вашата : 1п pants Size UKEUUSWaist Length M10-1036-366-664-96cm/25.20-37.80"41cm/16.14"L12-1238-388-866-100cm/25.98-39.37"42cm/16.54"XL14-1440-4010-1068-102cm/26.77-40.16"43cm/16.93"XXL16-1642-4212-1270-108cm/27.56-42.52"44cm/17.32"XXXL18-1844-4414-1472-112cm/28.35-44.09"45cm/17.72"XXXXL20-2046-4616-1674-116cm/29.13-45.67"46cm/18.11"XXXXXL22-2248-4818-1876-120cm/29.92-47.24"47cm/18.50"Size : MUK : 10-10 EU : 36-36 US : 6-6 Waist : 64-96cm/25.20-37.80"Length : 41cm/16.14"Size : LUK : 12-12 EU : 38-38 US : 8-8 Waist : 66-100cm/25.98-39.37"Length : 42cm/16.54"Size : XLUK : 14-14 EU : 40-40 US : 10-10 Waist : 68-102cm/26.77-40.16"Length : 43cm/16.93"Size : XXLUK : 16-16 EU : 42-42 US : 12-12 Waist : 70-108cm/27.56-42.52"Length : 44cm/17.32"Size : XXXLUK : 18-18 EU : 44-44 US : 14-14 Waist : 72-112cm/28.35-44.09"Length : 45cm/17.72"Size : XXXXLUK : 20-20 EU : 46-46 US : 16-16 Waist : 74-116cm/29.13-45.67"Length : 46cm/18.11"Size : XXXXXLUK : 22-22 EU : 48-48 US : 18-18 Waist : 76-120cm/29.92-47.24"Length : 47cm/18.50" Тип На Шема : Цврст. Материјал : памук и лен. Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт,улична облека итн. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Секојдневно Вклопување : Одговара на големината.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фарфи Отпорен На Прашина Далечински Управувач Со Цврста Боја Мека Силиконска Кутија Заштитен Капак За Складирање За Амазон Оган

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јинлибо од пазарот Џојбај.Опис : овој заштитен к

DEN 0.33

Држач За Тастатура На Компјутерот Држач За Акрилна Тастатура Држач За Дисплеј Јасен Држач За Складирање Тастатура Канцелариско

Опис Ова е држач за дисплеј на компјутерска тастатура, изработен од врвен материјал, може да ви служи до�

DEN 0.33