• Свеж
Мат Цвет Шема Пластична Кеса Транспарентен Подарок Кеси Самолепливи Печат Торбичка За Бонбони Колаче Десерт Пакување

Мат Цвет Шема Пластична Кеса Транспарентен Подарок Кеси Самолепливи Печат Торбичка За Бонбони Колаче Десерт Пакување

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Описr. r.Оваа ставка е изработена од врвен материјал за безбедна употреба. Лесно се затвора и отвора. Може да се наполни со омилени бонбони, чоколадо, колачиња за да направите изненадување за вашите гости и пријатели. Ова е добро за свадба, роденденска забава, невестинска забава за туширање,божиќна забава,годишнина ,други среќни прилики итн.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Пластика.Р. - Големина : Прибл. 14 х 14 х 0,01 см.р. - дизајн на розова цветна шема, едноставен, но нежен.р. - Самолепливи, не се потребни врски.кесите со целофан се совршени кеси за колачиња, кеси за пекари, кеси за бонбони или торби за лекување за разни забави и празници.р. - Секоја ТОРБА со ОПП содржи проширена леплива лента за запечатување, самолеплива лента за запечатување што ја штити содржината од прашина, бубачки, отпечатоци од прсти, влага и мувла.р. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 100 х транспарентни кеси за колачиња. Дизајн на розова цветна шема, едноставен, но нежен. Самолепливи, не се потребни врски. Целофанските кеси се совршени кеси за колачиња, кеси за пекари, кеси за бонбони или торби за лекување за разни забави и празници. Секоја ТОРБА со ОПП содржи проширена леплива лента за запечатување, самолеплива лента за запечатување што ја штити содржината од прашина, бубачки, отпечатоци од прсти, влага и мувла. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и сл, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!.

Детални спецификации

Додатоци на производи