• Свеж
Дифумос Жени Нелизгачки Чизми Со Тркалезни Прсти Што Дишат Средно Врвно Борбено Подигање Модни Чизми До Глужд Црно Зелено 9

Дифумос Жени Нелизгачки Чизми Со Тркалезни Прсти Што Дишат Средно Врвно Борбено Подигање Модни Чизми До Глужд Црно Зелено 9

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Чизми На Платформа, Панк Чизми, Борбени Чизми, Модни Чизми, Чизми, Странични Чизми Со Патент Тип На Шема : Боја Блок Боја : црна портокалова, црна зелена (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Вештачки Ѓон материјал : Тип На Гумена Пета : Клин, Прицврстување На Платформата : Чипка, Тип На Патент : Висина На Тркалезна Цевка : Среден Врв, Сезона На Глуждот : Пролет, Лето, Fall, Зимски прилики : секојдневни, Дневни, Внатрешни, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Изработени од вештачки СТП и со гумен ѓон, што ги прави чизмите издржливи и отпорни на вода.2. Висока платформа единствена. Нелизгачки ѓон, отпорен на абење и издржлив, обезбедува целодневна удобност.3. Модни и едноставни разиграни модни чизми, едноставни и кул ретро женски чевли; специјалниот дизајн на шиење во боја ги прави чизмите поубави.4. Разновидност партиски чизми, секојдневно носат чизми; овие чизми до глуждот за жени можат да се прилагодат на различни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см).Горниот дел од чизмите до глуждот е изработен од мек СТП, се чувствува едноставен и елегантен, изгледа многу убаво и го издржа тестот на времето, лесен за чистење. ®Лесен За Носење}Класични панк борбени чизми никогаш застарени, ве одржуваат стилски секој момент. Патент Лесен за носење и исклучување, удобен за прилагодување на врвката за чевли за да одговара на различни форми на стапала. ●Водоотпорни Чизми За Жени ● Водоотпорни-Чизми за Дожд исклучително ефикасни во одржувањето на нозете топли и суви ефикасно. Нозете ќе останат чисти и суви на денот на дождот и снегот.Нивната површина е мазна и водоотпорна. €Анти-Лизгачки Ѓон●Женските Чизми до Глужд имаат ѓон против лизгање и длабока шарка што обезбедува заштита од сите надворешни услови. Влечењето обезбедено со секојдневните чизми ќе ви помогне во текот на есента и зимата. ●Прилики/Модна платформа направете ја вашата облека да изгледа кул.Совршено погоден со фармерки, каки, здолништа,шорцеви или фустани. Погоден за сите сезони, носејќи ги за работа и шопинг. Класичните чизми до глуждот одговараат на свечениот фустан, деловни секојдневни,дневни прилики за забави и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи