• Свеж
Летни Фустани За Жени Должина На Коленото А-Линија Краток Ракав Мода Лажичка Вратот Одмор Печатени Фустан Црна XXXL

Летни Фустани За Жени Должина На Коленото А-Линија Краток Ракав Мода Лажичка Вратот Одмор Печатени Фустан Црна XXXL

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена Со Кратки Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Лажичка Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Должина На Коленото-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Облекување На Вратот : А-Линија-Шема : Печатена Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : Л САД : 14 Биста : 120см/47.24" Ракав : 16см/6.30" Рамо : 63см/24.80" Должина : 96см/37.80" Големина : XL САД : 16 Биста : 126см/49.61" Ракав : 16.5 см/6.50" Рамо : 65см/25.59" Должина : 98СМ/38,58" ГОЛЕМИНА : 2хл Сад : 18 Биста : 132см/51,97" ракав : 17см/6,69" рамо : 67см/26,38" должина : 102см/40,16" големина : 3хл сад : 20 биста : 140см/55,12" ракав : 17,5 См/6,89" рамо : 69см/27.17" Должина : 104cm/40.94" големина : 4xl сад : 22 биста : 148cm/58.27" ракав : 18cm/7.09" Рамо : 71cm/27.95" Должина : 106 CM/41.73" големина : 5xl сад : 24 Биста : 156cm/61.42" ракав : 18.5 cm/7.28" рамо : 73см/28.74" должина : 108см/42.52" материјалната Ткаенина Е 95% полиестер,5% спандекс, мека и дише, едноставна и цврста боја и Флексибилен дизајн, што ви носи удобност и Свежина ВО ЖЕШКОТО лето. Карактеристики : 2022 Женско Лето Плус Големина V Врат Краток Ракав Џеб На Коленото Боемски Принт Секојдневен Фустан. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа, забава или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Темперамент Патување Лето Мода Изрез Вратот Фустани Лабава Повик Џеб Одмор Одмор Плажа Краток Ракав Свадба Гостин Цветни

< Kijblae Жените Облека Се Занимава Денес емејл одговор во рок од 24 часа; ако имате било какви прашања за ква�

DEN 2.67

Зодгу Крпеница Печати Линија Фустан Џеб Без Ракави Тенок Плисиран Секојдневен Врат На Екипажот Пижами За Жени Модни Дами Фустани

Зодгу Крпеница Печати Линија Фустан Џеб Без Ракави Тенок Плисиран Секојдневен Врат На Екипажот Пижами �

DEN 526.08