• Свеж
Дами Се Облекуваат Долги Ракави V Вратот Цветни Печатени Прашка Боемски Стил Женски Облека Трендовски Удобен Плажа Стил Слободно Време Жени Лето Кул Дише Сарафан

Дами Се Облекуваат Долги Ракави V Вратот Цветни Печатени Прашка Боемски Стил Женски Облека Трендовски Удобен Плажа Стил Слободно

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 66-76см/25,98-29,92" Должина : 131см/51,57" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 70-80см/27,56-31,50" Должина : 132см/51,97" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 74-84см/29.13-33.07" должина : 133см/52.36" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 78-88СМ/30.71-34.65" должина : 134см/52.76" големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 82-92СМ/32.28-36.22" должина : 135cm/53.15" Големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 86-96cm/33.86-37.80" ДОЛЖИНА : 136cm/53.54" голема удобност при носење за летните денови : летниот фустан е изработен од прекрасно мека, нежна за кожата.Променете го стилот со ремени,ѓердани,палта и покривки, совпаѓајте со потпетици или сандали за фантастичен изглед.Секојдневно секојдневно носење, домашна облека,улична облека,одмор,одмор,забава,на отворено,слободно време,работа, училиште насекаде и во секое време.®Прилика : Костум За Секојдневен, Плажа,Датира,Секојдневниот живот,Боемски Стил,Партија,Копчето Надолу Сарафан костум За Летен Одмор Плажа,Повик На Отворено,Свадба,Специјални Прилики, итн.Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Прилика и Совпаѓање : во комбинација со чизми до глужд, фустанот обезбедува лежерност, носен со пумпи станува елегантен и со убави чевли со врвки добро сте облечени за на Плажа, На Отворено, Забава, Коктел, Секојдневно Секојдневно, Одмор, Свадба, Клуб, Запознавање, Особено кога времето е убаво, одлично е забавно надвор со овој летен фустан. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен dress.It изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан,нудат моден изглед за вас.Верувајте дека ќе добиете многу compliment.It исто така, изгледа добро со хулахопки или хеланки кога времето ќе се излади.Едвај чекавте да го носите или да ги однесете на претстојното патување. Овој разноврсен и ласкав фустан лесно преминува од ден во ноќ. Нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Разновиден : Фустанот буквално може да се носи со сандали, високи потпетици, очила за сонце, модерна капа, шик чанта, јакна итн. Овој фустан може да одговара за секоја пригода што сакате, исто како и обичниот настан и ноќта со состаноци, одмор на плажа, свадба, гостин на свадба, забава, семејни слики фотографии, викенд, матурска вечер, меден месец, коктел, хавајски, секојдневно носење, дружење, слободно време, вечер, шопинг, банкет, клуб, запознавање, дома, канцеларија. Пролет, лето, fall е убава сезона за носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустани За Жени Мода Жени Вратоврска Печатење Боја V-Вратот Краток Ракав Удобен Секојдневен Фустан Сарафани За Жени Светло сина

Мода Женски Вратоврска Печатење VВратот Краток Ракав Удобен Секојдневен Фустан Карактеристики : Моден �

DEN 574.08