• Свеж
Сајхи Пуловер За Жени Одмор Основни Пуловер Блузи Долги Женски Дуксер Со Качулка

Сајхи Пуловер За Жени Одмор Основни Пуловер Блузи Долги Женски Дуксер Со Качулка

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Пуловер За Жени Одмор Основни Пуловер Блузи Долги Женски Дуксер Со Дуксер Карактеристика : Оваа Женска Блуза Ги Има Следниве Карактеристики-Џеб, Качулка,Долг Ракав,Печатен,Пуловер,Врвка За Влечење,О Нцек,Лабава,Удобна, Со Секојдневен И Моден Стилматеријал : Полиестер, Мек Материјал, Чувствувајте Се Удобно, Лесно, Дише Кул, Не Лепливо.Сезона : Пролет/Fall / Зимаприменлива Сцена : Секојдневно, Клуб,Спорт,Забава, Одмор Пол : Девојка Или Дама Материјал : Полиестер, Е Супер Мека, Удобна, Лесна Ткаенина. Стил На Дизајн : Блузата Е Дизајнирана Во Долг Ракав,Џеб,Качулка,Печатена,Пуловер,Врвка За Влечење,О Нцек,Лабава, Удобна За Носење Жени. Тоа Е Еден Вид Дневна Блуза Која Се Состои од Мода и Корисност. Функција : Овие Женски Врвови Се Изработени Од Висококвалитетен Материјал И Се Доволно Издржливи За Вашето Секојдневно Носење И Можат Да Бидат Совршено Спарени Со Панталони. Совршен За Секојдневен, Забавен, Секојдневен, Празник И Клуб. Сцена : Дневно, Спорт, Забава,Одмор, Клуб. Големината Вклучува S, M,L,XL, XXL(Забелешка : Нашата Големина Е Азиска Големина, Ве Молиме Знајте Ја Вашата Големина пред Да Ја Купите.).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта На Вештерките Женски Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Пуловер Со Копчиња Со Долги Ракави

Јубатуо Женски Дуксер За Ноќта на Вештерките Женски Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Пуловер С�

DEN 271.84

Дуксери без качулка За Жени Дуксери За Жени Качулка За Ноќта На Вештерките Качулка Со Долг Ракав Пуловер Со Качулка Секојдневен

Лабави Фит Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични Тикви Со Долги Ракави Зачин Кафе Со Ка

DEN 264.00

Ифшаион Женски Дуксер Со Качулка Еднобоен Тенок Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Тенка Обвивка Мода Секојдневни Фустани Со Памучни

Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Овој женски ду

DEN 3.33