• Свеж
Бисери и Ветувања Роденден Специјална Пригода Хартија За Завиткување На Подароци-16 стапки

Бисери и Ветувања Роденден Специјална Пригода Хартија За Завиткување На Подароци-16 стапки

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Оваа хартија за завиткување подароци со врвен квалитет доаѓа мазна без означено превиткување. Мери 16 стапки на 24 инчи. Подготвени за употреба. Супер Стилски. Оваа хартија за завиткување подароци со врвен квалитет доаѓа мазна без означено превиткување. Мери 16 стапки на 24 инчи. Подготвени за употреба. Супер Стилски.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цветни Украси За Новогодишна Елка, Божиќен Сјај Вештачко Цвеќе Божиќен Венец Новогодишна Елка Цвеќиња Орнаменти Празнични Сезонски

Материјал : Пластика / Крпа / Златен Прав Големина : Дијаметар 13см Стил : 11 лисја во тип А, 14 лисја во тип Б О

DEN 351.68