• Свеж
Блантон Крик Џорџија Големиот Надворешен Дизајн Фрижидер Магнет

Блантон Крик Џорџија Големиот Надворешен Дизајн Фрижидер Магнет

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали уживате во посета, пешачење или кампување Во Блантон Крик Џорџија Овој шарен, убав И стилски Магнет е совршен начин да ја покажете својата љубов кон ова прекрасно место. Магнетот е со големина од околу 4 инчи, има прекрасен планински дизајн Со Блантон Крик Џорџија отпечатен на дното. Овој Магнет лесно се прикачува на вашиот Фрижидер, лаптоп, автомобил или која било површина. Нашите магнети имаат печатење со висок квалитет на фотографии со висока дефиниција и светла, привлечна боја. Тие лесно се прилепуваат на вашиот фрижидер или на која било друга метална површина. Произведено во САД. Лесно се прилепува на секоја метална површина. 4 " во големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи