• Свеж
Ефстеб Женски Фустани Клиренс Личност Печатење Трендовски Фустани Без Ракави Возбуда На Екипажот-Трим Фустан Обични Летни Мини Фустани Бела ХХХЛ

Ефстеб Женски Фустани Клиренс Личност Печатење Трендовски Фустани Без Ракави Возбуда На Екипажот-Трим Фустан Обични Летни Мини

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Женски Летни Фустани Круг Вратот Линија Печатени Повик Краток Ракав Возбуда-Трим Фустан* Шармантен дизајн, што ве прави привлечни! Овој женски фустан ќе изгледа совршено со спарување со вашиот омилен ѓердан и сандала.* Карактеристика : женски моден фустан,лабав фустан . плус големина фустан, моден фустан ,секојдневен удобен, овој фустан ја доловува леснотијата на сезоната—само лизнете го и излезете од вратата што ја одите. *Овој женски летен фустан е совршен за плажа, фотографии на плажа, секојдневна, улична облека, коктел, ноќно излегување, забава со бела тема, туш за бебиња, свадба на плажа, породилни фотографии или прилики.Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 45.5 см/17.91" Половината : 106см/41.73 "Должина : 98.5 см/38.78" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 48см/18.90" Половината : 111см/43.70 "Должина : 100см/39.37" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Рамо : 50.5 см/19.88" Половината : 116см/45.67 "Должина : 101.5 см/39.96" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 53cm/20.87" Половината : 121cm/47.64 "Должина : 103cm/40.55" Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128см/50.39" Рамо : 55.5 см/21.85 "Половината : 126см/49.61" Должина : 104.5 см/41.14 " Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.76 "Рамо : 58cm/22.83" Половината : 131cm/51.57 "Должина : 106cm/41.73" Големина Шема : Ние Сме азиски големина, Големина работи мали,Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.). ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви го решиме. Женски Фустани Клиренс Личност Печатење Трендовски Фустани Без Ракави Возбуда На Екипажот-Трим Фустан Обични Летни Мини Фустани.

Детални спецификации

Додатоци на производи