• Свеж
Aibecy Прилагодлив Електричен Акустичен Ремен За Бас На Гитара Со Држачи За Собирање Гитара Плетен Најлонски Ремен Стп Кожа Завршува + Целулоидни Избори

Aibecy Прилагодлив Електричен Акустичен Ремен За Бас На Гитара Со Држачи За Собирање Гитара Плетен Најлонски Ремен Стп Кожа

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : . Најлонската лента за рамо за гитара е погодна за сите гитари, како што се електрични гитари, електричен бас, акустични гитари, полуакустични и електроакустични гитари. тежина, лесна за носење. Неговата должина може погодно да се прилагоди од 87 см на 138 см. На ременот има држач за избор кој може да складира 3 избори. Совршен за користење кога свирите гитара, дозволете ви да уживате во задоволството што е можно поубаво. Доаѓа со 3 парчиња исклучителни целулоидни избори (дебелина : 0,46 мм). Спецификации : . Материјал : Најлон. Боја : Сива. Должина : 87см~138см. Ширина : 5см. Тежина на предметот : 60гр / 2,1 мл. Големина на пакетот : 8,5 * 3 * 2см / 3.3 * 1.2 * 0.8 инч. Тежина на пакетот : 62гр / 2,2 мл. Пакет Листа : . 1 * Ремен За Рамо. 3 * Целулоидни Зема. Забелешка : . Боите на целулоидните избори ќе бидат случајни пратки. Најлонската лента за рамо за гитара е погодна за сите гитари, како што се електрични гитари, електричен бас, акустични гитари, полуакустични и електроакустични гитари. тежина, лесна за носење. Неговата должина може погодно да се прилагоди од 87 см на 138 см. На ременот има држач за избор кој може да складира 3 избори. Совршен за користење кога свирите гитара, дозволете ви да уживате во задоволството што е можно поубаво. Доаѓа со 3 парчиња исклучителни целулоидни избори (дебелина : 0,46 мм).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јувул Работни Панталони За Мажи, Машки Обични Карго Панталони Мулти Џебни Памучни Панталони За Пешачење Тренинг Џогери Спортски

Карактеристики : 1.Карактеристики : Џеб,Секојдневни панталони, Секојдневна Облека,Стилски и моден дизај�

DEN 3.33

Расчистување Кроп Блузи За Жени Цврсти Плетени Блузи Без Ракави Обични Еластични Резервоари Летни Фустани Ревер Маици Со Врат

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдн�

DEN 271.84

Квалентно Дете Бебе Момчиња Чевли Големина Чевли Деца Бебе Мало Дете Повикувајќи Чевли Нелизгачки Гумен Единствен Отворен Мало

Големина На новороденче 2 Чевли Деца Бебе Мало Дете Повикувајќи Чевли Нелизгачки Гумен Ѓон На Отворено �

DEN 2.33