• Свеж
на qt ' Рѓа - Олеум 211689h Лето Даб Варатан Масло-Базирани Внатрешни Дрво Дамка

на qt ' Рѓа - Олеум 211689h Лето Даб Варатан Масло-Базирани Внатрешни Дрво Дамка

DEN 287.52

Од стока
Во магацинот

Најдобра низа на избор на бои, од традиционални бои до денешни нијанси во тренд. Дамката на база на масло од соја обезбедува појасни, повистинити бои и го подобрува природното зрно на дрвото. Се применува рамномерно и нема потреба од бришење, постојано мешање или ремиксирање. 2-Пакување на 1 qt ' Рѓа-Олеум 211689h Летен Даб Варатан Масло-Базирани Внатрешни Дрво Дамка.

Детални спецификации

Додатоци на производи