• Свеж
Задебелена Торба За Складирање На Јорган Торба За Облека Оксфорд Крпа Организатор Торба Кутија За Складирање Облека, Организатори На Плакарот И Складирање, На Доз?

Задебелена Торба За Складирање На Јорган Торба За Облека Оксфорд Крпа Организатор Торба Кутија За Складирање Облека, Организатори

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Задебелена Торба За Складирање На Јорган Торба За Облека Оксфорд Крпа Организатор Торба Кутија За Складирање Облека. Карактеристики : . ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен Со лесна и солза пвц крпа, и доволно издржлив за носење, стилски и елегантен.Лесна и преклоплива, торбата е преклоплива, лесна за складирање, удобна за патување, лесна и компактна и не зазема простор за носење наоколу апликација : спална соба, дневна соба или друго место! Компактен и лесноразличен начин на користење : како торба за складирање, погодна за повеќето стоки како крпи, козметика, облека и сл. Пакетот Вклучува : . 1 х Контејнер За Складирање. Лесен Пристап : можете лесно да чувате и вадите предмети внатре, за да имате помазна и поудобна употреба на кутијата. Практично И Издржливо : материјалот на овој организатор е безбеден, без мирис и издржлив. И може добро да ги зачува предметите во кутијата, што е супер практична кутија за складирање за домашна употреба. Направете Ја Вашата Соба Поорганизирана : со оваа торба за складирање, можете да купите различни големини на кутии за складирање на јоргани, облека, предмети за домаќинството итн. и наредете ги за да го подобрите користењето на просторот и визуелно поубаво, правејќи ја вашата соба поуредена. Пренослив Мултифункционален Организатор : овој склопувачки организатор е супер удобен, кога ќе завршите со неговото користење, само преклопете го и чувајте го, нема да зазема премногу простор за вас. Покрај тоа, овој организатор може да се користи и како организатор на плакарот, организатор под креветот, организатор на патувања и повеќе намени со нетрпение го очекуваме вашето откритие. Ветување за квалитет : Ако имате какви било сомнежи или прашања во врска со производите, можете директно да не контактирате и со задоволство ќе ви помогнеме да ги решите. Покрај тоа, ние исто така обезбедуваме 30-дневна услуга за враќање за да ви помогнеме да ги решите вашите грижи, ви благодариме за поддршката!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ступел Индустрии Перење Соба Збор Пребарување Изгубени Чорапи Виси Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид Уметност,

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

DEN 1.67