• Свеж
Фурино 18. В 9. 19. Н 3-Полица Декоративна Полица, француски Даб Сива И Црна

Фурино 18. В 9. 19. Н 3-Полица Декоративна Полица, француски Даб Сива И Црна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

За само 5 минути, само свртете ја мелодијата и затегнете ја секоја врска со цевката. Тоа е тоа. Оваа единица може да се користи како приказ и складирање на играчки за деца, решетка за чевли и повеќе од тоа, крајна маса или масичка за гости. Ако ви е здодевно со традиционалната масичка, оваа единица може да додаде малку забава во вашата дневна соба како маса за сервирање. Ставете саксија со цвеќе на едната маса и зачувајте ја другата маса за шолја кафе. Организирајте го вашето списание на долната решетка со корпа за складирање или прикажете омилен трофеј на долната полица и бидете скромни за тоа. Секогаш ставајте подлога ако ставате ладна чаша на горниот дел од масата за да спречите лупење на ламиниране. Избришете ја со малку амортизирана крпа. Материјал : композитни дрвени И Пвц Цевки. Држи до 15 килограми по полица. Собрана Димензија : 18,9-во широк за 19,5-во висок за 9,4-во длабоко. Заоблениот дизајн на работ спречува потенцијални повреди.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Полица за книги, ниво индустриска рустикална книжарница за дневна соба, модерна полица за метални рамки за спална соба и канцеларија,

Опис : This Storage / полица за книги е дополнителна и издржлива решетка Одлично е решение да додадете повеќе п

DEN 1439.84