• Свеж
Породилни Фустани За Фотосесии Шифон Фустан Фотографија За Бремени Жени Облека

Породилни Фустани За Фотосесии Шифон Фустан Фотографија За Бремени Жени Облека

DEN 322.40

Од стока
Во магацинот

Породилен Фустан За Фотографија Шифон Фустан Бременост Фустани За Фотосесија. Материјал : Шифон. Затворање на повлекување. 1.Ткаенина. Полиестер и Шифон, меки и дише. 2.Дизајн. Цврста боја од рамото, отворен долен породилен фустан со слоеви проегирна газа, кратки ракави, вклопени под бистата и нерамна полите со мал воз. 3.Прилики. Совршен за фотосесии за бременост, тушеви за бебиња, плажа, одмори, коктел забави и други специјални прилики. 4.Известување. Избор на големина : ве Молиме погледнете ги мерењата на нашите големини во левата слика или опис на производот; за жени со големи гради, се предлага да купат поголема големина. мека и дише. Совршен за фотосесии за бременост. Материјал : Шифон.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Котони жени бохо цевки фустан цветни печати без прерамки фустани без ракави здолниште со здолниште на плажа плажа хавајски обичен

Womenените секси цевки без ремен безжичен печатење без ракави фустан со фустан со здолниште со здолниште..

DEN 2.00

Жените Цветни Ракави Лажичка Вратот Обични Фустани Лабава Мека Плисирана Течен Замав Летна Плажа Макси Резервоар Фустан Со Џебови

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 2.00

Вендунид Летни Фустани За Жени, Жени Плус Големина Печатете Дневно Секојдневно Гроздобер Боемски В Врат Макси Фустан Син ХХХХХХЛ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 512.00

Плус Големина Коктел Фустани За Жени, Плус Големина Празник Фустан Женски Мода Плус Големина Средна Должина Печатени Долги Ракави

Женски Моден Плус Големина Со Средна Должина Печатен Фустан Со ВВрат Со Долги Ракави Карактеристики : М�

DEN 3.33