• Свеж
Колиша Женски Фустан На Плажа Екипаж Цветен Макси Фустан Летен Сарафан Без Ракави Со Џеб Виолетова М

Колиша Женски Фустан На Плажа Екипаж Цветен Макси Фустан Летен Сарафан Без Ракави Со Џеб Виолетова М

DEN 335.68

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Руцхед, Џеббојка : Розова Црвена, Црвена, Црна, Розова, Сина, Зелена, Жолта, Сива, Виолетова, Портокалова (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (следете Ја табелата со големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандексно Деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Ткаенина : 95%Полиестер 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цветен Долг Фустан. Вратот на екипажот и Цветниот Печатен Дизајн Прават Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Макси Фустан Без Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Летен Сарафан На Плажа, Трендовски И Елегантен.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Макси Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Лабав Макси Фустан, Долг Фустан Без Ракави, Бохо Цветен Фустан, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи