• Свеж
М Боб Прави Боб Работи Шапка Смешни Саркастична Капа Бејзбол Капа Прилагодливи Капи За Камионџии Спортски Капи На Отворено

М Боб Прави Боб Работи Шапка Смешни Саркастична Капа Бејзбол Капа Прилагодливи Капи За Камионџии Спортски Капи На Отворено

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Есенски Лисја Од Јавор Бејзбол Капачето Е Изработено Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Која Е Мека, Удобна, Дише, Лесна И Сува. На Задната Страна Има Прилагодлив Дизајн На Бравата, Што Ви Овозможува Слободно Да Ја Прилагодите Големината На Шапката Според Вашите Потреби, Погодна За Повеќето Мажи Или Жени. Модерен Дизајн На Стил На Капа Со Рамен Раб, Без Избор На Форма На Лице, Цврст И Исправен, Кул И Стилски. Широкиот Раб Може Ефикасно Да Ги Заштити Лицето И Кожата Од Ув Оштетување. Многу Погоден За Секојдневно, На Отворено, Патување, Одмор, Мода, Хип-Хоп, Спорт, Појавување На Отворено И Облека Или Какви Било Други Прилики. Совршен Дизајн : Модерен Дизајн На Стил На Капа Со Рамен Раб, Со Тврд Раб Изработен Од Специјални Материјали И Армиран Врв, Што Ја Прави Шапката Помалку Склона Кон Деформација, Трајна Во Форма, Кул И Стилски. Цврстиот Рамен Раб Може Ефикасно Да Ги Заштити Лицето И Кожата Од Оштетување Од Ув Зраци. Висококвалитетна Ткаенина : Кекси И Сладолед Бејзбол Капачето Е Изработено Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, А Внатрешната Обвивка На Оксфорд Е Удобна И Дише. Со Појас За Апсорпција На Пот, Може Да Ја Апсорбира Потта И Да Ја Отстрани Влагата. Во Топло Лето, Може Да Го Засенчи Сонцето За Да Ве Одржува Ладни И Удобни. Студеното Време Исто Така Може Да Ве Загрее. Совршен Дизајн : Модерен Дизајн На Стил На Капа Со Рамен Раб, Со Тврд Раб Изработен Од Специјални Материјали И Армиран Врв, Што Ја Прави Шапката Помалку Склона Кон Деформација, Трајна Во Форма, Кул И Стилски. Цврстиот Рамен Раб Може Ефикасно Да Ги Заштити Лицето И Кожата Од Оштетување Од Ув Зраци.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Убава Комедија Мажи Жени Зима Отворено Водоотпорен Ветроупорен Уво-капа Термички Руно Наредени Надолу Черепот Грав За Велосипедизам

Карактеристики : Погоден за скијање на отворено, скејтборд, мотоцикл, кампување, пешачење и други активн

DEN 1.00

Унизе Флуоресцентна Неонска Безбедносна Бејзбол Капа Светла Еднобојна Висока Видливост Надворешна Крема За Сончање Хип Хоп Партија

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Стилски стил на хип хоп, флуоресцентна неонска св�

DEN 255.20