• Свеж
Електрични Ниски Вибрации 12В За Индустриска Опрема

Електрични Ниски Вибрации 12В За Индустриска Опрема

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

, Електрични Ниски Вибрации 12 V За Индустриска Опрема Спецификација : Тип На Ставка : Електричен Материјал : Нерѓосувачки Челик, Алуминиуммодел : Ks27 Напон : 12vorking Притисок : 72.5 PSI 5 Bar Minimum На Излез : 34 GPH 130 LPH Локација : Вградена Врска : Влез : Прибл. 15мм/0,6 инутлет : Прибл. М12 х 1,5 мм/0,06 неелектрични : Позитивни М5, Негативни М4 Пакет Листа : 1 х Електрични 2 х Додатоци2 x Завртка 2 x Жици Терминал4 x Заптивка Вграден Електричен : локацијата на овој електричен е вградена, во согласност со повеќето уреди, доаѓа со додатоци за монтирање, лесни за инсталирање. Дизајн на пумпа : супериорниот дизајн на пумпата практично го елиминира пулсирањето на горивото за подобри работни перформанси. Низок Шум и Вибрации : Прецизната, избалансирана и завиткана арматура го намалува бучавата и вибрациите, работата е постабилна.

Детални спецификации

Додатоци на производи