• Свеж
Женски Летен Моден Секојдневен Печатен Комбинезон Со Џебни Широки Панталони За Нозе

Женски Летен Моден Секојдневен Печатен Комбинезон Со Џебни Широки Панталони За Нозе

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Половината : 84см/33.07" Колк : 120см/47.24" Должина : 130см/51.18"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Половината : 90см/35.43" Колк : 124см/48.82" ДОЛЖИНА : 131.5 См/51.77"големина : л сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 102см/40.16" половината : 96см/37.80" колк : 128см/50.39" ДОЛЖИНА : 133см/52.36"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" ПОЛОВИНАТА : 102СМ/40.16" колк : 130см/51.18" должина : 134.5 см/52.95"големина : ххл сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114СМ/44.88" ПОЛОВИНАТА : 108см/42.52" колк : 134см/52.76" должина : 136см/53.54"големина : xxxl САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 биста : 120cm/47.24" половината : 114cm/44.88" хип : 138cm/54.33" должина : 137.5 cm/54.13"ГОЛЕМИНА : XXXXL сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 126cm/49.61" Половината : 120cm/47.24" КОЛК : 142 CM/55.91" должина : 139cm/54.72"големина : xxxxxl Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 132cm/51.97" Половината : 126 CM/49.61" Колк : 146cm/57.48" Должина : 140.5 cm/55.31"информации за производот.Повод : секојдневен, секојдневен пол. Женски3. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење и совршен за совпаѓање проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.5. Совршен за забава, секојдневен, спорт, сигурно ќе ви се допадне!1. Направете да изгледате толку убаво, секојдневно, модерно и поинаку.Дебелина : стандардниот сет вклучува : 1пц женски панталони комбинезон4. Совршено со вашиот омилен.Сезона : Пролет, стил На Летен Ракав : нормалникарактеристики.2. Совршен за активности на отворено, кариера, спорт, секојдневно носење, удобно и ласкаво за сите типови на тело.Материјал : памук, спандекс комбинезон без ракави лесно се совпаѓа со вашата капа, ѓердан, маица или кошула, блуза, пуловер или други врвови, сандали, потпетици и надворешна облека за капа на плажа. Производот може да ја скрие вашата форма и да создаде шармантна долга вертикална завеса, давајќи ви прекрасно искуство со носење. Овој женски комбинезон е изработен од висококвалитетен материјал, супер мек и удобен, флексибилен и дише, удобен за носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тикв Машки Јака За превртување Комплет Патент Пуловер Спортски Костум Удобен Секојдневен Фустан Плус Големина Костум За Момче

< Добредојдовте На Тикв Онлајн Мода Тикв Облека Намалена Цена и Дозвола 1.За Тикв : Онлајн Модната Продав�

DEN 607.84

Гилисо Домашен Декор Божиќни Украси За Топки - Комплет Божиќни Украси Отпорни На Кршење, Украси Со Повеќе Стилови За Новогодишни

Божиќни ОрнаментиКомплет Божиќни Украси Отпорни на Кршење 73 парчиња ,Украси Со Повеќе Стилови За Новог�

DEN 271.84