• Свеж
Ана Пцп Воздушни Компресори ХПА 4500пси Регулатор На Резервоарот Вентил Излезен Притисок

Ана Пцп Воздушни Компресори ХПА 4500пси Регулатор На Резервоарот Вентил Излезен Притисок

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : сосема нов Висококвалитетен Компресор ЗА Воздух hpa 4500psi Регулатор На Резервоарот Излезен Притисок.Pcp макбаскет HPA резервоар за гориво регулирање вентил М 18*1.5 тема црна.Висококвалитетно тело од легура на алуминиум, месинг хауба, спој за полнење од нерѓосувачки челик.Параметри на производот : Тип : HPA регулаторинлет конец : M 18*1.5 излезна нишка : G1/2-14 Material : притисок на алуминиумска легура : 4500psioutput притисок : 800psi Излез, 1800psi Излез, 2200psi Излез, 3000psi Излез (опционално)влезен притисок : 4500psi Colour : Вклучен е црн пакет : 1 * 4500psi регулаторна белешка : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Пцп Воздушен Компресор ХПА 4500пси Регулатор На Резервоарот Излезен Притисок. Pcp макбаскет HPA резервоар за гориво регулирање вентил М 18. 1.5 темата црна. Висококвалитетно тело од легура на алуминиум, месинг хауба, спој за полнење од нерѓосувачки челик. Параметри на производот : .

Детални спецификации

Додатоци на производи