• Свеж
Ролингс Вело Хибридна Младинска БЕЈЗБОЛ Палка УССА, 29

Ролингс Вело Хибридна Младинска БЕЈЗБОЛ Палка УССА, 29

DEN 207.52

Од стока
Во магацинот

Бејзбол Палката На Ролингс вело се одликува Со Прецизен поп 2.0 кој има ласерски жлеб преку слатко место докажано дека ја зголемува флексибилноста на бурето. Зафатот За лилјаци Вело е дизајниран за удобност и зголемена контрола на лилјаците. Комп-Лајт Крајното Капаче овозможува рамнотежа и генерирање побрзи брзини на замавнување. Прецизност поп 2.0. Зголемена флексибилност на барел. Дизајниран за удобност и зголемена контрола на лилјаците. Комп-Лајт Крајот Капа. Рамнотежа и генерирање побрзи брзини на замав.

Детални спецификации

Додатоци на производи