• Свеж
Кристална Цветна Пупка Вазна, Божиќни Украси За Домашна Свадба или Подарок-Јасно Со Кутија За Подароци

Кристална Цветна Пупка Вазна, Божиќни Украси За Домашна Свадба или Подарок-Јасно Со Кутија За Подароци

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Опис На производот оваа рачно исечена вазна со кристални цветни пупки е направена со цел да се подобри убавината на вашиот дом, сали за забави, канцеларија и специјални прилики. Блескаво блеска со цвет со едно стебло кога се користи во секој амбиент. Оптичко Исечено Кристално Стакло : Направено со висококвалитетно кристално стакло, содржината на олово во него ја подобрува убавината на секоја поставка цветната вазна е поставена. Искри и пренесува светлина околу цветот кога се користи во секоја пригода. Исклучителен Дизајн : оваа кристална цветна вазна е рачно исечена и обликувана во неверојатна форма. Јасен и Совршен за секоја пригода, декор на домашна или канцелариска маса со едно стебло на цвеќе. Совршена Големина : Прекрасната кристална цветна вазна е висока 4,8" и лесно може да се премести од една позиција во друга за извонредна глетка. Чистење : можете рачно да ја измиете цветната вазна со топла вода и благ детергент и лесно да ја избришете водата за да искра повеќе со својата цветна форма. Совршениот подарок е идеален за родендени, младенци, годишнини, сопственици На куќи, Божиќ итн.со кутија за подароци. Спецификација име На Производ : Големина на кристална цветна Вазна : Ж 8,46 инчи x W 2,75 инчи, дијаметар 1,37 инчи Материјал : вештачка Кристална Тежина : Вазна 4,18 lb, кутија за пакување 0,44 lb Кристално Собирање Рачно исечено од оптичко сечење со највисока чистота не-оловно стакло за да се обезбеди врвна издржливост и лесно, безбедно чистење, инспиративна колекција ќе одговара на секоја декорација на просторијата дома или во канцеларија за да се создаде елегантна, весела атмосфера и Подобрете ја релаксацијата во секоја просторија. На ние се гордееме со квалитетот и изработката на нашата кристална уметничка колекција. За нас, вашето задоволство е врвно! Рачно Изработено Мерење На Преглед На Кристална Вазна : H 8,46 инчи x W 2,75 инчи; внатрешни димензии : H 6,3 инчи x W 1,3 инчи. Изработен од оптички кристал Без олово К9 со висока чистота за да се обезбеди врвна издржливост и лесно, безбедно чистење. Употреба : Убава кристална вазна додадете грациозен допир на вашиот домашен декор, совршен за дизајн на цветни жардиниери, цвеќиња, централни парчиња исполнети со украсни сцени или светла. Кристално уметничко дело е во луксузно пакување, Совршен подарок На Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, На Свадба и така натаму. 100% гаранција за наплата! За нас, вашето задоволство е врвно!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Винтиџ Врежани Проѕирни Стаклени Шишиња Со Затворач Од Плута Мала Стаклена Цветна Пупка Вазна Цветни Аранжмани Украсен Централен

Спецификација : Име : Гроздобер Врежани Проѕирни Стаклени Шишиња Материјал : Големина На Стакло : 13 х 6 х 6�

DEN 0.33

Јардве Градина Калај Кофа Цвет Аранжман Кофа Градина Излитена Вазна Тенџере Барел Тенџере Креативни Гроздобер Десктоп Растенија

Оваа железна кофа е практичен држач, корпа за отпадоци и цветна вазна во исто време Направено од третира

DEN 415.84