• Свеж
Замена Хепа Филтер ЗА ПАРТУ БС-08,3-Во-Филтер Систем Вклучуваат Пред-Филтер, Вистински Хепа Филтер, Активиран Јаглерод Филтер

Замена Хепа Филтер ЗА ПАРТУ БС-08,3-Во-Филтер Систем Вклучуваат Пред-Филтер, Вистински Хепа Филтер, Активиран Јаглерод Филтер

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Боја : Фото Колорматеријал : содржина на пластичен пакет : 1 х филтер за прочистувач на Воздух елементисамо горенаведената содржина на пакувањето, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Замена за : Премиум БС-08 замени филтер Компатибилен ЗА ПАРТУ БС-08. Користете Насекаде : филтерот за замена за bs08 може да се користи ЗА PARTU BS-08 насекаде, како што се спална соба, дневна соба, кујна и канцеларија. Користете вистински хепа и филтри со активен јаглен за да отстраните 99,97% од алергии, прашина, полен, чад, првут од домашни миленици; филтрирајте честички мали до 0,3 Микрометри и поголеми и филтрирајте го загадувањето на воздухот ПМ 2,5. Филтерот за замена со висока ефикасност 3-во-1 вклучува пред-филтер, ВИСТИНСКИ хепа филтер и филтер со активен јаглен.Пред-филтерот ги отстранува големите загадувачи на воздухот како влакната од домашни миленици и прашината. Филтерот со активен Јаглен ги апсорбира мирисите на домаќинствата од домашни миленици, готвење, пушење и многу повеќе. Лесно за замена и отстранување, не се потребни алатки.Заменете на секои 6 месеци за оптимални перформанси.Одржувајте силно вшмукување и продолжете го работниот век на прочистувачот на воздухот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лументо Жени Палацо Панталони Цветни Панталони За Печатење Директно Дно На Нозете Дами Лабави Панталони Обичен Висок Струк СМЦК01-08-СМ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Дневни Панталони, Палацо Панталони, Долга �

DEN 527.84

Годер Детска Зимска Јакна Надолу За Бебиња Момчиња Девојчиња Со Качулка Надолу Палто Пуфер Надолу За 1-5ј Дебел Дел Топла Симпатична

Зошто да ја изберете нашата продавница?Ние нудиме 1 до 1 онлајн услуги најстрога контрола на квалитетот �

DEN 2.33