• Свеж
Колорадо, Сликарство Во Масло

Колорадо, Сликарство Во Масло

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и живописни слики Од Колорадо, Сликарство Во Масло (Постер За Ѕидна Уметност 12х18, Декор На Просторијата).- мерки за големина На Хартија со најмалку 1/4 инчни бели граници од сите страни, подготвени за големината на рамката .р. - Печатени на тешка хартија со помош на висококвалитетна дигитална преса за печатење.р. - Гарантирана точност на бојата, издржлива слика и висока резолуција на печатење.р. - Фенер Прес висококвалитетни уметнички отпечатоци се дизајнирани и печатени во Сиетл, ВА.r. r. r. Фенер Прес е динамична уметничка компанија специјализирана за водечки слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии. Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Ние, исто така, би сакале да го искористиме ова време за да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Колорадо, Сликарство Во Масло (Постер За Ѕидна Уметност 12х18, Декор На Просторијата), бели граници долж сите рабови од најмалку 1/4 инчи. Загарантирана точност на бојата, издржлива слика и висока резолуција на печатење. Печатени на тешка хартија со помош на висококвалитетна дигитална преса за печатење.

Детални спецификации

Додатоци на производи