• Свеж
Невидлива Одбрана Универзална Заштита Спреј Од Орибе За Унисе-1. Оз Спреј За Коса

Невидлива Одбрана Универзална Заштита Спреј Од Орибе За Унисе-1. Оз Спреј За Коса

DEN 672.00

Од стока
Во магацинот

Невидливиот Одбранбен Спреј За Универзална Заштита на орибе обезбедува невидлив слој на заштита на вашата коса за да ја задржите сувоста, избледувањето на бојата и разлетувањето. Заштитува од сувост и избледување на бојата предизвикани од ув зраци. Детоксицира и штити од загадување на животната средина. Помага во спречување на разлетување. Обезбедува 450°f заштита од топлина. Додава лесна влага без оптоварување на косата.

Детални спецификации

Додатоци на производи