• Свеж
Женски Едноставни Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Обични Дуксери Со Графички Пуловер Блузи Кошули

Женски Едноставни Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Обични Дуксери Со Графички Пуловер Блузи Кошули

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : . Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : . Сезона : Цела Сезона. Стил : Темперамент Патување. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1x Пуловер Врвна Блуза +Натпревар+ : женските основни врвови се спарени со фармерки, тексас шорцеви и хеланки,неколку убави додатоци, чанти за рамо и слатки капи за да поминат убав и секојдневен одмор. `+Прилики : ова е совршен зимски секојдневен врв што може да се носи како секојдневно носење, погоден за активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики. Женски Плус Врвови И Маици Плисирани На Грбот и Замав Полите За Стилски Дизајн, Скријте Го Стомакот. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Вратот На Екипажот Со Висок Низок Раб Гроздобер Маица Блуза, Обични Широки Кошули Со Цветни Ракави Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Должина на врвовите : Дизајнирано сечење за да изгледате витко, и доволно долго за да ги скриете стомакот и колковите.

Детални спецификации

Додатоци на производи