• Свеж
Машко Писмо Печатени Спортски Елек Шарени Сплет Голем Отворен вилушка Машки Елек Тренингот Поставува За Жените Бела Л

Машко Писмо Печатени Спортски Елек Шарени Сплет Голем Отворен вилушка Машки Елек Тренингот Поставува За Жените Бела Л

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Мажи Писмо Печатени Спортски Елек Шарени Сплет Голем Отворен Вилушка Машки Елек Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Носењето на овој елек ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Мажи, Прилика : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Секојдневен,спортски ракав должина : Вклопување Без Ракави : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Блуза Сад/Големина НА ЕУ Должина На Бистата Л л 116см/45.67" 78см/30.71" Големина : Л Големина НА САД/ЕУ : Л Биста : 116см/45.67" Должина : 78см/30.71" Големина Шема : Големина : С Сад/Еу Големина : М Биста : 104см/40.94" Должина : 76см/29.92"Големина : м Сад/Еу Големина : М Биста : 110СМ/43.31" Должина : 77см/30.31"големина : л сад/еу големина : л биста : 116см/45.67" Должина : 78см/30.71"Големина : Xl Сад/Еу Големина : L Биста : 122см/48.03" Должина : 79см/31.10"Големина : Xxl Сад/Еу Големина : xl Биста : 128см/50.39" Должина : 80СМ/31.50" < xxl us / himiway е растечки бренд Во американската е-трговија. Ние сме специјализирани во дизајнот, производството, дистрибуцијата и малопродажбата на облека и додатоци. Се гордееме што постојано ви обезбедуваме квалитетни производи по конкурентни цени. Одличниот дизајн заедно со извонредната изработка, како и удобноста и удобноста се нашите трговски марки за да ве направат уште позадоволни. Ве молиме продолжете да обрнувате внимание на нас, ние секогаш ќе ви ја обезбедиме најновата модна облека и најинтимната услуга. Ако не сте целосно задоволни со некој производ, ве молиме контактирајте го нашиот тим за поддршка на клиенти од светска класа. Тие ќе бидат среќни да ги завршат работите. Изработен е од висококвалитетен материјал, кој го одржува вашето тело во состојба на целосна релаксација, меко и удобно и може да се совпадне со многу врвови. Секое внимателно разгледување на дизајнот, фокусирајте се на создавање совршена облека за вас. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Совршен ромпер за плажа, семејство, секојдневно, работа, запознавање, шопинг, работа, канцеларија, одмор, за сите прилики. Секојдневниот дизајн може подобро да го истакне вашиот личен шарм и привлечна фигура, така што ќе се истакнете во толпата.

Детални спецификации

Додатоци на производи