• Свеж
советски Џемпери За Кучиња За Големи Кучиња Женски Вафли Со Долги Ракави Плетен Кардиган Отворен Преден Пријатен Џемпер Палто Со Џебови Секојдневен

советски Џемпери За Кучиња За Големи Кучиња Женски Вафли Со Долги Ракави Плетен Кардиган Отворен Преден Пријатен Џемпер Палто

DEN 398.08

Од стока
Во магацинот

Жени Фахион Зимска Боја Појавување На Плетење Кардиган Џемпер Во Боја Ракав Кардиган Надворешна Облека Женска Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Памук. Тип На Шема : Цврст. Јака : О вратот. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Џемпер. Жени Фахион Зимска Боја Што Одговара На Плетење Кардиган Џемпер Во Боја Блок Ракав Кардиган Надворешна Облека Жени. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење.Стилскиот И Моден Дизајн Ве Прават Попривлечни. Шик За Спарување Со Основни Кошули Или Резервоари Под,модни Фармерки,хеланки,здолништа Или Шорцеви Панталони и Ве Прави Кул Стил. Совршено Со Вашите Омилени Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн.Umn И Зима Мора Да Бидат Модерни Топла Јакна.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Џемпери Со Долги Ракави Екипажот Расчистување На Вратот Женска Мода Долги Ракави Вратот На Екипажот Лабава Боја Соодветни

Женски Модни Долги Ракави Екипажот Вратот Лабава Боја Појавување Блуза Плетени Џемпери карактеристики

DEN 0.67

Гузом Џемпер За Жени На Продажба-Џемпери За Жени Трендовски Секојдневни Врвови Солидни Копчиња Пуловер Врвови Нови Пристигнувања

Гузом Џемпер За Жени На ПродажбаЏемпери За Жени Трендовски Обични Врвови Солидни Копчиња Пуловер Врвов

DEN 800.00