• Свеж
Женски Блузи Женски Секојдневен Моден Круг Вратот Краток Ракав Печатење Неправилни Полите Маица Врвот Пинк ХХХЛ

Женски Блузи Женски Секојдневен Моден Круг Вратот Краток Ракав Печатење Неправилни Полите Маица Врвот Пинк ХХХЛ

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Женски Обичен Моден Круг Вратот Краток Ракав Печатење Неправилни Полите Маица Врвот . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Розова,Вино,Виолетова,Сина,Кралска Сина,Темно Сива,Темно Зелена,Армиска Зеленило : S,M,L,XL,XXL,Xxxls Должина На Ракавот : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, одмор, Вработување, Патување Пакет Вклучени : 1 Компјутер Жени Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Одлично за секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви даваат мода и среќа. Мека, Растеглива ткаенина, удобна за носење. Костум за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, плажа и секојдневно носење итн. Одлично е за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Изработени од висококвалитетен материјал, лесен мек и удобен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дете Деца Бебе Момчиња Девојчиња Цврсти Плетени Врвови Панталони Пижами Облека За Спиење Комплет Девојки Виножито Шорцеви Девојка

1 инч = 2,54 см Ви благодариме и убав ден! Должина на ракавот : Долг Ракав ви благодариме за разбирањето!...

DEN 2.00

адвиикд Женски Градници Без Долна Жица Женско Притискање Нагоре Секојдневна Основна Удобност Лесно Обложено Нурнување Под Жица

Жените Чипка Градник Црн Исечок Долна Облека Градник Дама Еластична Лента Градник Материјал : Полиесте�

DEN 2.00

Бледо Ќебе Избришете Ги Вашите Свињи Смешно Свиња Добредојде Коза Смешно Симпатична Врата Вратата Мат Добредојдовте Пријатели

Избришете Ги Вашите Свињи Смешни Свињи Добредојдовте Коза Смешни Симпатична Вратата Вратата Мат Добре�

DEN 2.67