• Свеж
Костим За Капење Женска Контрола На Стомакот Еднобојна Плетена Долна Облека Со Блиско Вклопување

Костим За Капење Женска Контрола На Стомакот Еднобојна Плетена Долна Облека Со Блиско Вклопување

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60-66см/23.62-25.98" Хип : 78-85см/30.71-33.46" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Половината : 64-70см/25.20-27.56" Колк : 85-91см/33.46-35.83" Големина : Л сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 половината : 68-74см/26.77-29.13" хип : 91-97см/35.83-38.19" жени секси ЕДНОБОЈНИПЛЕТЕНИ БЛИСКИ ФИТИНГ ДОЛНА облекакарактеристики : стил : секојдневен,секси 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 3.Се фокусира на долна облека за вас, не само неповторливо секси. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. 4.Ве прават супер секси и заводливи. Должина на ракавот : Пол Без Ракави : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Секси,Каузална Тежина : 50гпакети вклучуваат : 1пц Бикини Врв(бикини долна Облека Не included) Size USAUKEUWaist Hip S483460-66cm/23.62-25.98"78-85cm/30.71-33.46"M6103864-70cm/25.20-27.56"85-91cm/33.46-35.83"L8124068-74cm/26.77-29.13"91-97cm/35.83-38.19"Size : SUSA : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 60-66cm/23.62-25.98"Hip : 78-85cm/30.71-33.46"Size : MUSA : 6 UK : 10 EU : 38 Waist : 64-70cm/25.20-27.56"Hip : 85-91cm/33.46-35.83"Size : LUSA : 8 UK : 12 EU : 40 Waist : 68-74cm/26.77-29.13"Hip : 91-97cm/35.83-38.19" костим за капење жените две парче. женски костими за капење со шорцеви или здолништа. бикини сетови за жени притисни нагоре евтини. плус големина костим за капење за жени едно парче долги шорцеви. бикини комплети со висок струк за жени со прикривање.

Детални спецификации

Додатоци на производи