• Свеж
Женска Еднобојна Чипка Спортски Лежерни Панталони Со Кратки Ракави Костум За Жени Смокинг Костум Сет Ски Облека За Жени

Женска Еднобојна Чипка Спортски Лежерни Панталони Со Кратки Ракави Костум За Жени Смокинг Костум Сет Ски Облека За Жени

DEN 495.84

Од стока
Во магацинот

Женски еднобојни врвки со кратки ракави спортски Секојдневни панталони костум. Материјал : спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 450гр. големина На Пакетот : 35х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Венчаница За Гостински Жени Невестински Костум Женски Панталони Табела Со Големина : . Големина : С Биста : 80см/31,50" Половината : 60см/23,62" : 80см/31,50" Ракав : 22см/8,66" Горна Должина : 41см/16,14" Должина На Панталоните : 96см/37,80"Големина : М Биста : 85см/33,46" Половината : 65см/25,59" : 85см/33.46" ракав : 23см/9.06" горна должина : 42см/16.54" должина на панталони : 97см/38.19"големина : л биста : 90см/35.43" половината : 70см/27.56" : 90см/35.43" ракав : 24см/9.45" горна должина : 43см/16.93" должина на панталоните : 98см/38,58"големина : xl биста : 95см/37,40" половината : 75см/29,53" : 95см/37,40" ракав : 25см/9,84" горната должина : 44см/17,32" должина на панталоните : 99см/38,98"големина : xxl Биста : 100см/39,37" половината : 80см/31.50" : 100см/39.37" ракав : 26см/10.24" горна должина : 45см/17.72" должина на панталоните : 100см/39.37" погоден за секојдневен секојдневен изглед И Секоја Пригода, особено канцеларија, забава, одмор, клуб И Датум. Задници Од Жените. Спортскиот Костум Е Удобен И Прилагодлив. Ве молиме Погледнете Ја Сликата За Детали Костуми за Дами. Забележете дека тоа не Е Еластично. Користи Лесна Ткаенина Што Дише, Удобни Панталони Со Широка Нога За Да Обезбедите Пријатно Искуство Со Носење Снежни Панталони Во Целина. Карактеристики : Трегери Висок Струк, Прави Широки Нозе, Лабави Секојдневни Панталони Со Џебови, Лелеави Панталони За Облекување Удобни И Шик. Нане Костум За Жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи