• Свеж
Маици за вратот За Жени Пуловер Обичен Маичка Писмо Печатење Црна Xxl

Маици за вратот За Жени Пуловер Обичен Маичка Писмо Печатење Црна Xxl

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 17см/6.69" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 106см/41.73" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 18см/7.09" Должина : 69см/27.17" Големина : Л Биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 19см/7.48" должина : 70см/27.56" големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 51см/20.08" ракав : 20см/7.87" должина : 72см/28.35" големина : ххл Биста : 124см/48,82" рамо : 52см/20,47" ракав : 21см/8,27" должина : 74см/29,13" жени обична лабава Блуза печатење со букви со кратки ракави маица празничен врв карактеристики : материјали : обичен врв со Кратки ракави изработен од материјали доволно издржливи за Вашето Секојдневно Носење. Полиестер, Многу удобен, лесен и мек. Дизајн : Обичен дизајн на печатење со врвни букви на вратот на екипажот, лабав и течен врв на туника, создавајќи шармантен и елегантен стил. Изработен е од материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. Карактеристики : овој обичен врат на екипажот со кратки ракави е женски. многу удобно за носење, ќе ве направи пошармантни и стилски, но без да покажете премногу. : Врвовите со кратки ракави за жени би биле со шорцеви, фармерки,здолништа, Потпетици.и, исто така, може да се користи како внатрешен во пролет илиumn. Несомнено е дека ќе биде модерен. ќе добиете комплименти кога ќе го носите овој елек. Тоа е одличен избор како подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или сестри. Повод : овие женски врвови се погодни за дома, одмор, патување, датум, забава, плажа, шопинг. Тоа ќе биде убава опција за активности на отворено или внатре.Женски Обични Лабава Блуза Краток Ракав Писмо Печатење Шема Маица Одмор Топматеријал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 30x20x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) В Маици За Вратот За Жени Пуловер Обичен Маичка Писмо Печати Црна Xxl. Жените Повик Лабава Блуза Краток Ракав Писмо Печатење Шема Маица Одмор Врвот. кошули за жени Обични женски маици Врвови Маици. Има 2-3% разлика според рачното мерење.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. машинско перење / сушење / миење раце.

Детални спецификации

Додатоци на производи