• Свеж
Компатибилен Со Samsung Galaxy S10+ Плус Телефон Случај, Мачки-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За Samsung Galaxy S10+ Плус

Компатибилен Со Samsung Galaxy S10+ Плус Телефон Случај, Мачки-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За Samsung

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го издвојува од останатите. Со широк избор НА HD мотиви за избор, сигурно ќе го најдете совршениот натпревар за вашиот личен стил.Заштита на Целото Тело : Изработена од висококвалитетен силикон, нашата футрола за телефон обезбедува свилено-мек допир и удобно држење, истовремено спречувајќи го вашиот телефон од случајни капки, испакнатини, прашина и гребнатини. Тој нуди заштита на целото тело за вашиот телефон, чувајќи го безбеден од секојдневно абење.Подигнат Дизајн На Камерата : нашата футрола за телефон има раб на подигнат екран од 2 мм и раб на камерата од 1,8 мм, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребнатини и испакнатини. Ова осигурува дека објективот и екранот на камерата остануваат безбедни и без гребење.Прецизно Сечење : нашата футрола за телефон овозможува лесен пристап до портата за полнење, приклучокот за слушалки, копчињата за јачина на звук и тивкото копче, што го олеснува инсталирањето и полетувањето. Прецизното сечење гарантира дека секое копче и порта се лесно достапни, овозможувајќи корисничко искуство без проблеми.Услуга по Продажбата : нашиот главен приоритет е вашето задоволство. Ако наидете на какви било проблеми со куќиштето на нашиот телефон, слободно контактирајте не и со задоволство ќе ги решиме сите проблеми во рок од 24 часа. Нашата одлична услуга по продажбата гарантира дека ќе можете да купувате со доверба.Врвен Квалитеткористејќи материјали со највисок степен и технологија за ласерско печатење за да испорачате неверојатен дизајн Со квалитет Лесен за пристап до сите контроли, карактеристики и порти.Прецизни Исечоципрецизни Порти и одговорни копчиња дизајн За Звучник, Екран, многу го штити вашиот телефон од нечистотија, гребнатини и испакнатини. Компатибилен Со Samsung Galaxy S10+ Плус Телефон Случај, Мачки - 78 Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка Момче Случај За Samsung Galaxy S10+ Плус.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нови Женски Летни Врвови Секојдневен Секси Градиент Печатење Редовни Жени Со Кружен Врат Долги Ракави Врвот Опуштено Вклопување

Обични Жени Лето Секси Градиент Печатење Редовни Жени Со Кружен Врат Долги Ракави Врвкарактеристики : 1.

DEN 0.67

Оверез Автоматски Пилешки Водовод без Систем За Истурање, Надворешен И Внатрешен Пијалок За Живина, Диспензер За Шишиња За Пиење

Пилешкиот Водовод Оверез содржи 12 литри вода и го елиминира секојдневното одржување со обезбедување чи

DEN 1.00