• Свеж
Богатствата на каролина Bb1673pw Снегулка Бигл Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

Богатствата на каролина Bb1673pw Снегулка Бигл Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Богатствата на каролина BB1673 PW1414 Снегулка Бигл Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобојна Снегулка Бигл Ткаенина Декоративна Перница BB1673 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Направете Ги Вашите божиќни украси попразнични со Оваа Божиќна Перница за каде било внатре или надвор од куќата. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од новиот надворешен материјал на каролина и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фатија Обични Спортски Панталони За Мажи Печатени Цути Плус Големина Лабава Еластична Плажа Атлетско Време Печатени Панталони

Машки Модни Цути Лабави Еластични Панталони Печатени На Плажа Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Голем�

DEN 159.84