• Свеж
Инктастик Мамас Мал Играч На Голф Со Голф Клуб И Топка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастик Мамас Мал Играч На Голф Со Голф Клуб И Топка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Штом ќе бидат доволно големи за да држат клуб, земете ги на зелено. Малиот Играч На Голф на мама со Маица За Голф И Мало Дете Со Топка, совршен за малите голфери да покажат љубов кон нивните модели. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастик Мамас Мал Играч На Голф Со Голф-Клуб И Топка Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Јаболко Зелена 3Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. спортски деца мајка мама сакам дете спорт подарок дете предучилишна облека облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи