• Свеж
Плажа Фустани За Жени Трендовски Ракави Халтер Ремен Плажа Мини Сарафан Фустан Со Џебови

Плажа Фустани За Жени Трендовски Ракави Халтер Ремен Плажа Мини Сарафан Фустан Со Џебови

DEN 266.40

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Половината : 108см/42.52" Должина : 85см/33.46"Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Половината : 112см/44.09" Должина : 86см/33.86"Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 104СМ/40.94" половината : 118см/46.46" должина : 87см/34.25"големина : xl сад : 8 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 110СМ/43.31" половината : 124см/48.82" должина : 88см/34.65"големина : xxl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 116см/45.67" половината : 130см/51.18" должина : 89см/35.04"пакетот вклучува : фустан5.Одлично за Шопинг, забава за Одмор, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!1.Памучна Мешавина2.Совршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забава, плажа,одмор, канцеларија 3.Овој Лесен, Комбинезон е совршен за тие денови!1 инч = 2,54 см4. Рачно / Машинско перење во ладна вода, Не избелувајте, Висат сува е најпосакувана.ви благодариме за разбирањето!5.Машина за миење ви благодариме и убав ден!Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки за прикажување, фустан за жени. Без ракави. Без јака. Печатени. Краток фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Фустан Модни Секојдневни Фустани Секојдневно Носат Тексас Мулти-копче Мулти-џеб Женски Сарафан Лејди Бич Елегантна Женска

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 90см / 35.43" Рамо : 37см / 14.57" Ра

DEN 447.68

Ниуер Женски Секојдневен Замав Миди Фустани Цветен Принт Лабав Фустан Со Возбуда Со Џебови Боемски Врат На Екипажот Летен Сарафан

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Миди Фустан, Женски Летен Фустан,Сарафан Н�

DEN 415.84

Мајки Ден Фустани За Жени Женски Мода Круг Вратот Лабава Краток Ракав Солидна Средината На Теле Фустан Долг Фустан Празник Дозвола

Женски Моден Тркалезен Врат Лабав Краток Ракав Цврст Фустан Со Средно Теле Долг Dress Features : 1.It изработен е

DEN 826.72