• Свеж
Панталони на плажа, летни прекугранични секојдневни панталони, комбинезони, модерни спортски шорцеви, модерна машка облека

Панталони на плажа, летни прекугранични секојдневни панталони, комбинезони, модерни спортски шорцеви, модерна машка облека

DEN 383.36

Од стока
Во магацинот

Суштински предмет за убав човек! Нашите Машки Маскирни Заострени Панталони се направени од високо истегнување, мека, удобна, безбедна ткаенина, можат да го насочат контактот со кожата. Еластичните панталони за половината лесно се влечат и вадат, дизајнот за самоврзување може да обезбеди овие секојдневни панталони да го прилагодат половината, да донесат максимална удобност на различни фигури. Малку заострените панталони за глуждот можат да ги обликуваат вашите нозе. Овие удобни машки панталони би можеле да бидат облечени како деловни секојдневни панталони, да одговараат со свечени палта/кошули итн. Исто така може да се носат како спортски носат за дневна, натпревар со основните Маици/спортски чевли, итн. Според вашето расположение или потреби на денот, можете едноставно и да одговарате по своја волја, и можете веднаш да излезете. Мулти-џеб опуштено одговара карго панталони ткаенина : Чист памук. Копче со затворање на патент,глуждот врзан со врвки за влечење. 2 предни џебови за сечење;2 големи џебови со копчиња;2 џебови со копчиња;2 џебови со задни копчиња. Идеални панталони за пешачење,погодни за обични планинари и страствени планинари. Цврста или камуфлажа.Постојат 10 бои за да ја наполните вашата гардероба,што може да се совпадне со блузи,Маици,џемпери итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пилинзи За Жени Врвови Со Кратки Ракави Мајки Дневни Блузи Редовни Маици Маици За Пуловер Врвови Маици Со Графички Принт В Врвови

Женска Мода Краток Ракав VВратот Блузи Работна Униформа Печатење Џеб Блуза Tops Features : 1.It изработен е од ви

DEN 222.40