• Свеж
14к Бело Злато Маркиза Рамка в Поставување Воздушна Линија

14к Бело Злато Маркиза Рамка в Поставување Воздушна Линија

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Тежината на производот Тежи приближно 0,8 грама.Димензии На производот Должина на предметот : 11,5 mm Width од ставката : 6,25 mmfeutes - 14k Бело злато - Avail. во 14к жолто злато - Спецификации На Производот - Материјал : Примарна - Чистота : 14к - Должина На Предметот : 11,5 мм - Материјал : Примарен : Златна Ширина на Предметот : 6,25 мм - Тип На Производ : Наоѓање - Продаден По Единица : Секој - Тип На Глава : Маркиза - Материјал : Примарна - Боја : Бела - Висина : 4,5 мм - Празно Поставување Мм Големина : 11,5 х 6,25 - Тип На Поставување : Авиокомпанија 14к Бела Боја златна маркиза рамка Со Воздушна Линија 11,5 Х 6,25 Мм Поставување.

Детални спецификации

Додатоци на производи