• Свеж
Ханес Машки И Големи Машки Долг Ракав Долга Нога Ткаени Пижами Во Собата, 2-Парче

Ханес Машки И Големи Машки Долг Ракав Долга Нога Ткаени Пижами Во Собата, 2-Парче

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Добијте удобна облека за спиење од компанијата за машка облека на која и верувате со Машкиот Ткаен Комплет Пижами ханес. Направен со мек материјал за мешавина од памук, овој машки комплет за пижами е паметен додаток на вашата гардероба за облека за спиење. Дводелните пижами ханес доаѓаат со соодветни панталони и кошула за целосна ноќна удобност. Врвот за пижами со долги ракави има предно затворање со четири копчиња и преден џеб за градите за класичен стил. Стилот на лизгање На Машкиот Ткаен Комплет За Пижами Ханес го олеснува облекувањето и соблекувањето за ноќ и утро без стрес. Материјал : 55% Памук/45% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : 1 врв и 1 пар панталони. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Врвни карактеристики : Изрез јака; копче напред; долги ракави; џеб на градите. Карактеристики на панталони : стил На влечење со еластичен струк за дополнителна удобност. Машки Врв Со Долги Ракави И Панталони Пижами Поставени од Ханес.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Предна Пешачка Машка Врвка Секојдневни Исечени Панталони Еластичен Струк Летни Лабави Палацо Панталони Салон Пижами Долни Панталони

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Висок Струк, Спортски Фит�

DEN 431.84