• Свеж
Симплмасигени Машка Удобност Мек Боксер Брифтс Долна Облека Машки Гаќички 3-парче Мрежа Секси Дише Мода Машки Танга Мрежа Долна Облека

Симплмасигени Машка Удобност Мек Боксер Брифтс Долна Облека Машки Гаќички 3-парче Мрежа Секси Дише Мода Машки Танга Мрежа Долна

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Машки Секси еднобојни Гаќи Со Низок Струк Underpants Features : 1.It е добар подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател3.Многу популарен Модел елементи4.Дишечка и удобна ткаенина, полна со дишење информации за производот : Пол : Менструален Материјал : 80% Полиестер+20% Тип На Спандекспатер : Цврст Стил : Секојдневен,Моден,Занимање : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 компјутер машка долна облека ❀ Удобно И Пространо : Овие боксерски шорцеви се направени од премиум чешлана ткаенина плетена за крајна удобност. Тие имаат лабаво вклопување, што ви дава многу слобода да се движите и да се истегнете. ❀ Карактеристики : Машка долна облека со мека ткаенина покриена појас која е мазна наспроти кожата. Додадено истегнување за удобно секојдневно движење. Чувајте ги интимните области на човекот удобно одвоени и останете свежи, држете се подалеку од леплива ситуација. ❀ Модна Машка Долна Облека : направете да изгледате супер секси и одлично да работите со фармерки, супер погодни за секојдневно носење без разлика што седите во канцеларија, прошетате или спортувате. ❀ Машина За Перење : Овие гаќички се претходно избришани, така што тие се погодно перат во машина. Измијте со слични бои и исушете го ниско. ❀ Услуга : ние секогаш очекуваме вашето барање и поддршка. Ве молиме кажете ни дали има некое прашање. Вашиот предлог ќе ни помогне да ги подобриме производите и да обезбедиме повеќе одлични производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Тимови Слободно Време Маица Со Кратки Ракави Едноставни Шорцеви За Дишење Удобна Надворешна Облека Пешачење Машка Пролет

Големина : М Биста : 110см / 43,31" Половината : 70см / 27,56" Колк : 114см / 44,88" Ракав : 24см / 9,45" Должина : 72см / 28,35" Должи

DEN 287.84