• Свеж
2. Кт Брилијантен Маркиз Исечете Јасен Симулиран Дијамант 18к Бело Злато Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 9.5

2. Кт Брилијантен Маркиз Исечете Јасен Симулиран Дијамант 18к Бело Злато Ореол Пасијанс Со Акценти Прстен сз 9.5

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Нашата колекција Клара Пучи е безвременско искуство каде се испреплетуваат класичната убавина и брилијантност. Секое парче е критички дизајнирано и внимателно изработено како дел од нашето најсовремено производство на ликовен накит, кое се наоѓа во широк спектар на стилови и лабави камења, кои се разликуваат од природни, до лабораториски создадени и симулирани камења. . . Главниот камен. Камењата што Ги продава Клара Пучи се вистински Скапоцени Камења.Информациите дадени во врска со сечењето, јасноста и големината на нашите камења се автентични.Со повеќе од 30 години искуство, нашите одлични оценки и прегледи на клиентите се директен резултат на нашите високо ценети производи и услуги.Исечете : скапоцен камен, форма или аспекти, што го прави сјај.Боја : боја-одделение, почнувајќи од безбојни до различни нијанси.Јасност : Состојба на скапоцени камења измерени со присуство (или недостаток) на мали недостатоци.Карат : тежина или маса на камен'ô : вкупна тежина на карат (CTW)Вистински Скапоцени Камења; понудени по непобедливи цени. Продадени Од Клара Пучи и се без конфликти.Гарантирано поставено во цврсто, 14к или 18к автентицирано, печатено злато.Сите предмети што Ги продава Клара Пучи вклучуваат ограничена гаранција.Дизајнерски производи дизајнирани, произведени и продадени само Од Клара Пучи во Соединетите држави. Секој аспект од нашето фино производство на накит е критички дизајниран и внимателно изработен како дел од нашиот специјализиран процес на производство на зелена боја. Ние нудиме Ограничена Доживотна Гаранција за сите предмети, која опфаќа оштетени, обезбојувани или заматени камења. Ние ќе ги замениме бесплатно. Ако сте незадоволни од производот од која било причина, ние Во Клара Пучи сме задоволни што нудиме 60-дневна опција за враќање без проблеми доколку е потребно. Целиот накит продаден, произведен и дизајниран Од Клара Пучи гарантирано ќе биде без конфликти и придружен со Нашата Картичка За Автентичност. Без трошоци, ние обезбедуваме најбрзи и најсигурни услуги за испорака во индустријата за нашите купувачи да имаат корист да обезбедат соодветни безбедносни мерки.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Флаерти, Денис Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Избрани американски хартиени валути и кредитни

Денис Флаерти претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка 24х17, насловено "Избран�

DEN 615.84

Туфрегјоу Блузи За Жени Пуловер Блуза Без Качулка Со Долги Ракави Печатени Без Качулка Во Боја На Раглан Дуксер Удобен Секојдневен

Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Денот На Вљубените Печатење Круг Вратот Дуксер Екипажот Пулове�

DEN 143.84

Се Занимава Жени Плус Големина Тенки Дуксери Ракав Падне Врвови Градиент Вратоврска Боја Кошули Тренингот Екипажот Вратот Маици

Добредојдовте во "SSAAVKUY" (︘ ︘ ◕ ᴗ ◕ ︘ ︘) прекрасно место како рај на купувачот.¤Прво на сите, ние не прав

DEN 1.33