• Свеж
14к Жолто Злато ЦЗ Маркиза Коктел Прстен Црна ЦЗ Лист Бенд Стил Полиран Финиш Фенси Големина 6.5

14к Жолто Злато ЦЗ Маркиза Коктел Прстен Црна ЦЗ Лист Бенд Стил Полиран Финиш Фенси Големина 6.5

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Специјални дами мода цз прстен со висок квалитет зачудувачки популарен накит во солидна 14к Злато. Баран подарок На Жените за секоја пригода. 14к Жолто Злато ЦЗ Маркиза Коктел Прстен Црна ЦЗ Лист Бенд Стил Полиран Финиш Фенси Големина 6.5. Вистински Цврст 14к Злато. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Бесплатен превозот во НАС. Ставка Во Кутија За Подароци. Висококвалитетен Накит и Услуга.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кардиган Џемпери За Жени Лесни Со Долги Ракави Цветни Печати Кардиган Секојдневен Отворен Преден Завеса Прашина Со Џебови, Светло

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 41см / 16,14" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 115см / 45,28

DEN 319.84

Божиќни Врвови За Жени Облечени Секојдневни Цветни Пуловер Широки Кошули Плус Големина Кружен Врат Врвови Со Долги Ракави Греј

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω )earance Заштеди Дозвола Се За�

DEN 303.84