• Свеж
Капачиња За Туширање Јингуо, Екстра Голема Еластична Еластична Водоотпорна Капа За Капење За Капење

Капачиња За Туширање Јингуо, Екстра Голема Еластична Еластична Водоотпорна Капа За Капење За Капење

DEN 160.00

Од стока
Во магацинот

Капачиња за туширање, Екстра Големи Еластични За Повеќекратна Употреба 100% Водоотпорни Капаци За Капење за Капење продажба на поени : 【капачето за туширање е одлично и ја држи целата коса. Овие капачиња за туширање за туширање се доволно тесни за да не се менуваат и да се движат за време на туширањето, но сепак удобни. Водоотпорното капаче за туширање има цврста заптивка наоколу што гарантира дека ниту една од вашите влакна не се навлажни, особено околу горниот дел од челото.6-Избор на Бои】 вклучувајќи Виолетова,Зелена, Црна, Сива,Црвена,Сина виножито во прав, што ви дава повеќе избори за да одговарате со вашето движење . Исто така, тоа е погодно за вас семејство, секој е лесно да се идентификува нивниот Капа За Туширање.●ПРЕГОЛЕМО КАПАЧЕ за КАПЕЊЕ】 капачето за капење е во голем дијаметар 30см/13 инчи, премиум прилагодлива долга еластична лента за лесно прилагодување на големината, која одговара на главата на повеќето луѓе без затегнатост, лесна за носење. Нема Проблем Со Големината.【Нашите капачиња за туширање се исклучително разноврсни. Освен за туш и фризерски салон. Исто така, овие водоотпорни капачиња за коса можат да се вклопат за туширање, готвење и СПА, добро да ја заштитат вашата коса или може да се нанесат за врзување на косата при шминкање, чистење на лицето итн.●СОВРШЕН ЗА ТУШИРАЊЕ или БАЊА】 Чувајте ги бравите суви и заштитени додека се туширате или капете. Капачето За Туширање Со Клучеви е целосно обложено за да ја заштити косата од вода. Совршен За Спа За Патување, Хотел И Солон За Коса, Боја За Коса, Домашна Употреба Боја : Виолетова,Зелена, Црна, Сива,Црвена,Сина боја : 300ммножества : Конверзија : 1 инч = 25,4 мм или 1мм = 0,0393 инчи, 1см=10мм.ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.Вклучување на пакетот : Капаче За Туширање 1xshshshshap Yingo Капачиња За Туширање, Екстра Голема Еластична Еластична 100% Водоотпорна Капа за Капење За Капење.

Детални спецификации

Додатоци на производи