• Свеж
Забава Светот Ад. Бледнее Око Светне Сенка Демонот Ноќта На Вештерките Страшно Костим Машки, Дете, Црна

Забава Светот Ад. Бледнее Око Светне Сенка Демонот Ноќта На Вештерките Страшно Костим Машки, Дете, Црна

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Дали некогаш сте се прошетале во самрак покрај вашата улица, додека гледате нагоре во дрвјата? Можеби слушате пукање на неколку гранки или крцкање на неколку исушени лисја? Тоа многу добро може да биде мачка скитник. Можеби, тоа е опосум. Или, тоа може да бидат и зрнестите очи На плашливата Сенка За Очи Демонски Костим што го тероризира соседството! Застрашувачки лишен од боја, ДЕМОНСКИОТ КОСТИМ ЗА БЛЕДНЕЕ ВО СЕНКА за Очи Од Забавен Свет е комплетен со тенки прсти, црно вклопување на кожата и го вклучува Механизмот За Осветлување На Очите. (Кој Бара 2x Bat Батерии Кои не Се Вклучени) оние Што Бледнеат и Бледнеат очите сјаат застрашувачки, одличен начин да ги исплашите триковите или третирачите или колегите посетители на забавата! Работи и дали го канализирате вашето внатрешно зло за страв за време на родендени, облекувате забави, косплеј или само за забава! Страшно Фенси Фустан Ноќта На Вештерките Костим Вклучува : Црна Целосна Тело Комбинезон. Бледнее Механизам За Очи. Потребни се 3a Батерии (Не Се Вклучени). Дополнителни Детали : Големината Е Дете На Возраст Од 4-10 Години, Машки Момчиња Големина : М. Костим изработен од 100% Полиестер. Удобно Вклопување. Официјално Лиценциран. Одлично За Косплеј!. Изгледа БЛЕСКАВ! Свети!. Одлично за откачување на вашите пријатели!. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Држете Се Подалеку од Пламен!. Опасност Од Гушење-Мали Делови. Не За Деца под 3-годишна возраст.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Маици За Жени Одговара Божиќ Печатени О-Вратот Долги Ракави Блуза Повик Леопард Спојување Врвот Канцеларија Улична Облека Маици

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 68см / 26.77" Должина : 70см / 27.56" Големина : �

DEN 255.84