• Свеж
Фимкаул Женски Кошули Лето Плус Големина Краток Ракав Обични Врвови Мода V Копче За Вратот Цветни Печати Тенок Кошула Маици

Фимкаул Женски Кошули Лето Плус Големина Краток Ракав Обични Врвови Мода V Копче За Вратот Цветни Печати Тенок Кошула Маици

DEN 271.20

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Должина : 64cm/25.20" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 106cm/41.73" Должина : 66cm/25.98" Големина : XL Биста : 112cm/44.09" Должина : 67cm/26.38" Големина : xxl Биста : 118cm/46.46" должина : 68cm/26.77" Големина : Xxxl биста : 124cm/48.82" должина : 69cm/27.17"Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, Ве молиме Прочитајте го ова (големината xl генерално е погодна за 120lb, СЕКОЈА Големина е околу 11lb разлика). Се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Ако сте помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголема големина нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што ќе се движи, ни се движи 100% Полиестер. Пакетот Содржи : 1x женска мода 2023 летни врвови. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Повод : Костум за секојдневен, патување, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено,работа и забави,секоја пригода е совршена Во Пролет, Лето, Fall и Зима. Блузи за жени : овие каузални лабави Врвови Одлично се носат со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,опремени со ленти и отпечатоци од леопард за да создадат чувство за мода. Женски Врвови : Слатките Кошули се Меки,Лесни,Растегливи, Опуштени и Удобни за Носење. и не е лесно за пилинг. 2023 Модна Облека За Жени,Кошули со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Зимски Божиќни Врвови Нејасни Руно Обложени Со Топли Кошули Со Долги Ракави На Шерпа Пуловер На Вратот На Екипажот Дуксери

Женскиual И Зимски Секојдневен Темперамент Мода Кадифен Топол Подлога Божиќен Џемпер Со Долг Ракав Трка�

DEN 1.67