• Свеж
Роулингс Млади Краток Ракав Вата Кафез Јакна

Роулингс Млади Краток Ракав Вата Кафез Јакна

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Младинска Јакна Со Кафез Со Кратки Ракави Ролингс Кафез Јакна Со Кратки Ракави е идеална за денот на играта, практиките или тренинзите. Про Дри технологијата за отстранување пот ве одржува суви, додека стратешки поставената рамна задна мрежа дава супериорна вентилација.* Тело : 100% полиестер со меко чувство на рака • Про Дри Инсерти : 100% полиестерска рамна задна мрежа• Исправен раб со Големини на врвка : size големина$ Бои : $Боја$ јакна За кафез Со Кратки Ракави, Полиестерско Тело со влошки За Про-Дри,Исправен раб со врвка за влечење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Панталони За Трчање Со Џебови Со Патент Брз Сув Риболов Панталони За Планинска Патека Атлетски Тренинг Панталони За Пешачење

Мажи Летни Брзи Суви Отворени Тенки Одвојливи Водоотпорни Панталони Панталони Карактеристики : 1.It изра

DEN 1.00

Лапел Деца Бејзбол Копче Надолу Џерси Лига Спортски Тим Униформи Големина Месец До Години Краток Ракав Атлетски Спортски Маици

Детски бејзбол копче надолу дрес за спортски и лига тимски униформи Гордо направено во Сад со висок ква�

DEN 0.33