• Свеж
Казабела Паметни Чистење Шише Четка Сива Сиена

Казабела Паметни Чистење Шише Четка Сива Сиена

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Четка За Шишиња за Паметни Пилинг казабела Сива/Сиена Четка За Шишиња За Паметни Пилинг Казабела-сива/сиена комплименти и го забрзува процесот на чистење со погодност. Неговата единствена вкрстена акција паметните влакна за чистење имаат осум пати повеќе рабови за чистење за супериорна работа. Сива/сиена четка располага со сива удобност рачка зафат. Безбедно за нелепливи обложени тави и безбедна машина за миење садови. Мери 10 - инчи на 3-1/2-инчи на 2-инчи. Лесно спарете го ова со други предмети Од Казабела за целосна чистота. Сиена Со сива удобност рачка За Држење Уникатна вкрстена акција паметните влакна за чистење имаат осум пати повеќе рабови за чистење за супериорна побрза Чиста Безбедна За нелепливи тави безбедни Мерки за миење Садови 10-инчни на 3-1/2-инчен на 2-инчен Сиена Со Сива удобна рачка За Држење Уникатни вкрстени акции паметните влакна за чистење имаат осум пати повеќе рабови за чистење за супериорен побрз Чист Безбеден За нелепливи обложени тави за миење садови безбедно мерки 10-инчен од 3-1/2-инчен од 2-инчен.

Детални спецификации

Додатоци на производи