• Свеж
Женска Пижама Поставува Еднобојна Облека За Спиење Со Долги Ракави Врвот И Меки Еластични Панталони За Половината Удобни Дише Плус Големина Салон поставува На Доз

Женска Пижама Поставува Еднобојна Облека За Спиење Со Долги Ракави Врвот И Меки Еластични Панталони За Половината Удобни Дише

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Нашите женски пижами сет се супер прифатлива, па дојдете да додадете одличен изглед прифатлива пижами во собата на вашиот плакар! Земете ги рацете на еден сега!EGNMCR Женска Пижама Поставува Еднобојна Облека За Спиење Со Долги Ракави Врвот И Меки Еластични Панталони За Половината Удобни Дише Плус Големина Салон 2 Комплети на Клиренсматеријалот на комплетите за пижами е пријателски за кожата и удобен, нема да предизвика непријатност или товар на вашата кожа, ќе ви овозможи да уживате во удобноста да бидете опкружени со меки додека го задржувате чувството на извонредност.Редовните манжетни можат да обезбедат сигурно вклопување, нема да направат да се чувствувате затегнати. Постои одредена помош за да ве заштити од несаканите ефекти НА УВ зраците врз кожата и да обезбеди дополнителна заштита од weather.It потребни се неколку секунди за лесно да се облечете и нема да го трошите вашето време. Слободно спарете го со секое парче облека во вашиот плакар за привлечен дневен изглед.Различни бои и големини за избор, не само што можете сами да го носите секојдневно, туку и како подарок за вашите пријатели и семејство, сигурен сум дека ќе им се допадне многу.Ве молиме Запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода и сушење на линијата. Не избелувајте. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.големина : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 105cm/41.34 "Ракав : 55cm/21.65" Половината : 65cm/25.59 "Врвови Должина : 62cm/24.41" Панталони Должина : 92cm/36.22 " Големина : M Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 56см/22.05" Половината : 70см/27.56 "Врвови Должина : 63см/24.80" Должина На Панталони : 93см/36.61 " Големина : Л Големина. : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 115см/45.28 "Ракав : 57см/22.44" Половината : 75см/29.53 "Врвови Должина : 64см/25.20" Должина На Панталони : 94см/37.01 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 58см/22.83" Половината : 80см/31.50 "Врвови Должина : 65см/25.59" Панталони Должина : 95см/37.40 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 125cm/49.21 "Ракав : 59cm/23.23" Половината : 85cm/33.46 "Блузи Должина : 66cm/25.98" Панталони Должина : 96cm/37.80 " облека материјал : овој женски пижами сетови е направен од полиестер и спандекс ткаенина, мека и удобна, погодна за повеќето жени ЗА НОСЕЊЕ. Дизајн на облека : женски врат со долг ракав, еластични панталони за половината, целокупна цврста боја без дизајн на печатење, секојдневен стил на слободно време, едноставен, но не наметлив. Предложено совпаѓање : може да се носи во комбинација или самостојно, и може да се носи со секое парче облека во вашиот плакар. Се препорачува да носите со удобни станови, да создадете секојдневен, но трендовски изглед, целосно откривајќи го вашиот уникатен вкус иesетика. Применливи прилики : Секојдневно носење, спиење, дома и други активности во затворен простор, погодни за пролет, лето и aut. Нега на облека : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода и сушење на линијата. Не избелувајте. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

Детални спецификации

Додатоци на производи