• Свеж
Азриски Женски Дуксер Плус Големина Клиренс, Женски Круг Вратот Мода Секојдневен Долг Ракав Печатење Дуксер Блуза Дозвола На Продажба Договор За

Азриски Женски Дуксер Плус Големина Клиренс, Женски Круг Вратот Мода Секојдневен Долг Ракав Печатење Дуксер Блуза Дозвола На

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Со Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долг Ракав Врвови Блузакарактеристики : Овој Женски Дуксер со Долги Ракави е изработен од еластична и дише ткаенина, мека лесна и удобна, Удобна Е Наспроти Кожата. Карактеристики : Екипаж,Обични Врвови За Вежбање/Врвови Од Туника За Хеланки/Секојдневно Носење. Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате Повод : Секојдневен,Дали,Роденден, за работа,Клуб,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За И Зима. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето, Големина : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врватизирај.Usukeubustshoundersleevelungthssmall4834110cm/43.31"50cm/19.69" 62cm/24.41 "68cm/26.77" Големина : Големина. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 110cm/43.31 "Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 62cm/24.41 "Должина : 68cm/26.77" ИЗБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : мекиот материјал е удобен за носење. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневно, секојдневно, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Нашата мисија : слушаме повратни информации од клиентите,не ризикувате со купувањето. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите.

Детални спецификации

Додатоци на производи